سردارنقدی: تكليف امروز ما يارگيري براي امام زمان است

به گزارش خبرگزاري فارس، سردار محمدرضا نقدي سه‌شنبه شب در همايش فرماندهان حوزه‌ها، پايگاه‌هاي مقاومت بسيج، ائمه جماعات و سرگروه‌هاي شجره طيبه صالحين سپاه استان كه در سالن اجتماعات سپاه قزوين برگزار شد، بيان كرد: ما امروز در يك جنگ تمام عيار با

محمد رضا نقدی بیش از یک دهه است که در اغلب سرکوبها و جنایات جمهوری اسلامی نامش مطرح است

محمد رضا نقدی بیش از یک دهه است که در اغلب سرکوبها و جنایات جمهوری اسلامی نامش مطرح است

دشمنان هستيم، دشمن در اين 32 سال هر روز از جبهه‌اي به جبهه‌اي و از موضوعي به موضوع ديگر براي به زانو درآوردن اين امت تمسك جسته است.

وي ادامه داد: اما ضربه‌هاي بزرگي به دشمن وارد شده است كه نتايج آن فروپاشي بلوك شرق، در هم ريختن بلوك غرب، رسوا شدن دنياي سرمايه‌داري، بيداري گسترده ملت‌ها، احيا دين خدا و دين‌باوري و فاصله گرفتن مردم از طاغوت‌ها و ابليس‌ها بوده كه نتيجه پيشروي امت ماست.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين ادعا كرد: شما تا عمق لانه‌هاي دشمن پيشروي كرديد به طوريكه امروز به جايي رسيديم در خيابان‌هاي نيويورك روز عاشورا به عنوان روز امام حسين (ع) مراسم سينه‌زني دارند و در لندن دهه‌هاي فاطميه و محرم اقامه مي‌شود و اين پيشروي‌هايي است كه تا عمق جبهه دشمن رفته است.

امروز دشمن خود در صف مقدم درگيري با ماست

وي با اشاره به بروز چهره واقعي دشمن در توطئه‌ها افزود: دشمن خود را پشت لايه‌ها پنهان كرده بود ولي شما همه پرده‌هاي نفاق آن را دريديد و چهره واقعياش را معرفي كرديد،‌ زماني چهره موجهي از آمريكا در دنيا به عنوان مدافع حقوق بشر و آزاديخواه مطرح بود ولي همه اين پرده‌ها را دريديد و با ايستادگي، شجاعت، مرادانگي و جانبازي امروز دنيا مي‌داند حقوق بشر دروغ بزرگي است كه آمريكا مي‌زند و آنها جنايتكارترين هستند.

نقدي با اشاره به ادعاهای تکذیب شده عامل وزارت اطلااعات، فزود: امروز دشمن خود در صفوف مقدم درگيري با شما قرار دارد و همه اين لايه‌ها كه گذاشته بودند تا با ملت ما بجنگند، شكست خورد و به اردوگاه اصلي و به خود دشمن رسيد و وقتي مي‌خواهند كسي را بفرستند كه توطئه كند و جريان كودتا راه بياندازد آن فرد مستقيم به رئيس جمهور و معاون رئيس جمهور آمريكا وصل است كه آمده و آنها را رسوا مي‌كند.
وي با اشاره به آشكار شدن چهره دشمن يادآور شد: ديگر اين پرده‌هايي كه گذاشته بودند تا ملت‌ها نبينند چه كسي دارد اين توطئه‌ها را مي‌كند، دريده شد و ملت ما با هوشياري و بيداري در اين مدت ده‌ها بار آمريكا و انگليس پليد را تشنه لب آب آورده و برگردانده و آنقدر نيز تشنه مي‌آورد و بازمي‌گرداند كه از عطش بميرند.


وي با اشاره به شکست توطئه ها علیه انقلاب اسلامی ادعا کرد:  بنابراين آمدند فكر و جريان افسادگرانه به اسم اصلاحات براي سازش با سلطه‌گران دنيا آوردند ولي مردم ايستادند در روز 23 تير و امثال آن؛ امروز اين جنگ ادامه دارد و پايان ندارد ولي صحنه تغيير كرده است.

تكليف امروز ما يارگيري براي امام زمان است

رئيس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به جنگ نرم ادعا كرد: آنها مي‌خواهند فكر و روان مردم را از آن خود كنند فرق جنگ نرم با جنگ سخت در اين است كه در جنگ نرم دل و فكر انسان هدف است و مي خواهند آدم‌ها را در دام اندازند.

وي يادآور شد: جنگ بر سر اين است كه چه كسي بتواند اين فكر از آن خود كند، شيطان براي عبوديت خود يا شما كه براي عبوديت خدا حركت كرديد، امروز تكليف ما اين است يارگيري براي خدا و امام زمان (عج) كنيم و نگذاريم نسل ما فكر و دل‌شان اسير شود.
وي در ادامه با اشاره به لزوم استفاده از ظرفيت‌ها در طرح صالحين بيان كرد: در طرح صالحين چگونه مي‌توانيم اين سرگروه‌ها را داشته باشيم شايد براي اين كار بزرگ ما مربي، سرمربي و استاد نداشته باشيم ولي به جايي نرسيديم كه با كمبود روبه‌رو شويم زيرا از خيلي از ظرفيت‌ها استفاده نكرديم.

نقدي يادآور شد: معلمان بسيحي، پاسداران بازنشسته سپاه و روحانيون از جمله كساني هستند كه مي‌توان به عنوان سرگروه استفاده كرد و از آنها بخواهيم هفته‌اي يك روز مباحث مربوط به ارزش‌ها، ولايت، شهدا و امام را به نسل جوان منتقل كنند.

ايستادگي در برابر نظام ولايي بدترين منكر است

وي اعلام كرد: بدترين منكر، منكر سياسي است يعني ايستادگي در مقابل نظام ولايي بدترين منكر است و كسي كه اينكار را بكند از شارب‌الخمر نيز بدتر است و كسي كه مقابل نظام ولايت بايستد از فاسدالاخلاق نيز بدتر است.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين افزود: كسي بيايد فتنه‌گري و آشوب كند، مردم را بترساند، وحشت در دل مردم ايجاد كند و نظام را تهديد كند، اين بدترين منكر است.
وي گفت: منكر فرهنگي بدتر از منكر اخلاقي است يعني ترويج عرفان‌هاي كاذب، عقايد باطل و نوشتن كتاب‌هاي انحرافي و منتشر كردن حرف‌هاي بيهوده خطرناكتر از منكر اخلاقي است، منكر اقتصادي نيز بدتر از منكر اخلاقي است كه رشوه گرفتن، اختلاس كردن و پول يتيم و بيت‌المال را خوردن منكر اقتصادي است.

نقدي ادامه داد: همه منكرات را بايد مدنظر داشت و روشي را بايد در امر به معروف و نهي از منكر دنبال كرد كه قابل تكرار توسط مردم باشد اينكه ما گروه‌هايي تشكيل دهيم با استفاده از قوه قهريه منكر را نهي كنند يعني كار نيروي انتظامي، آيا اين كار توسط مردم قابل تكرار است، نقش بسيج مردمي است و بايد به نوعي امر به معروف و نهي از منكر كند كه همه مردم بتوانند تكرار كنند.

وي با طرح اين سؤال كه آيا امر به معروف و نهي از منكر قسمت خشن و قهرآميز دارد، گفت: قسمت قهرآميز امر به معروف و نهي از منكر تكليف ما نيست بلكه تكليف نيروي انتظامي است چراكه كار آنها پيشگيري از جرم و منكر و برخورد با عوامل منكر است.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين خاطرنشان كرد: پيش‌بيني ما اين است در دو سال آينده بايد تمام پايگاه‌ها ساخته شود همچنين برنامه‌ريزي شده براي هر حوزه بسيج يك سالن ورزشي ظرف پنج سال ساخته شود.

 

 

This entry was posted in بسیج, سیاست, نیروهای سپاه, گزارشها. Bookmark the permalink.

Leave a Reply